Torrent Oyunlar, Filmler, Programlar Ve daha fazlası


  Metal Gear Solid: Peace Walker

  Paylaş

  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 12
  Kayıt tarihi : 16/05/10

  Metal Gear Solid: Peace Walker

  Mesaj  Admin Bir Çarş. Mayıs 26, 2010 9:42 am


  Hideo Kojima'nın çok satan Metal Gear Solid serisinin devamı, adhocParty moduyla Avrupa'ya geliyor...

  Konami, Hideo Kojima'nın Metal Gear Solid serisindeki yeni oyunu Metal Gear Solid: Peace Walker'ın 17 Haziran 2010'da piyasada olacağını duyurdu.

  Serinin yaratıcısı Hideo Kojima, Metal Gear Solid: Peace Walker'ı efsanevi özel operasyonlar uzmanı Snake'in (Big Boss) hikayesinde gerçek bir sayfa olarak, Metal Gear Solid 3: Snake Eater'ın devam oyunu olarak tasarladı. PSP sistemi için özel olarak geliştirilen Metal Gear Solid: Peace Walker, 1974 yılında, soğuk savaşın sonlarında geçiyor ve Hideo Kojima tarafından kaleme alınan yepyeni bir hikayeyi anlatıyor.

  PSP formatının tüm avantajlarından faydalanan Metal Gear Solid: Peace Walker, etkileyici görselleri ile seriye heyecan verici yeni bir yön kazandırıyor ve bilinen dost ve düşmanların yanı sıra birçok yeni karaktere de ışık tutuyor. Gerçek Metal Gear Solid geleneğini devam ettiren Metal Gear Solid: Peace Walker, oyuncuları dünya hakimiyeti için korkunç planların yapıldığı, birbirinden zorlu senaryoların içine sokuyor.

  Metal Gear Solid: Peace Walker, PSP ve PSP go için piyasaya çıkacak ve PSP sistemlerini PLAYSTATION3 üzerinden birbirine bağlayarak oyuncuların oyunun çokluoyuncu modunu online olarak kullanmasını sağlayan yeni adhocParty modunu destekleyecek. Ünlü Metal Gear serisi gizliliğe dayalı oyun türünde bir mihenk taşı olarak kabul ediliyor, seri 1987'deki ilk oyundan bugüne dünya çapında 27.7 milyonun (Aralık 2009 değerleri) üzerinde satmış durumda.

  Metal Gear Solid: Peace Walker etkileyici görseller, gerçekçi düşman yapay zekası ve sürprizlerle dolu yeni bir hikaye içeriyor. Tek kişilik operasyonlara ek olarak oyuncular oyunun çoklu oyuncu modu sayesinde ekipler de oluşturabilecekler. Arkadaşlarına yardım etmek için tıbbi malzeme kullanan, cephanelerini paylaşan ve birbirleri için koruma ateşi açan oyuncular, oyunun stratejik yanını daha da geliştirecekler.

  "METAL GEAR SOLID serisi heyecan verici yeni alanlara yöneliyor ve Metal Gear Solid: Peace Walker de serinin bilinen oynanış unsurlarını yeni taktik imkanlarla birleştiriyor," diyor Kojima Productions Başkanı ve Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı Hideo Kojima. "PSP kullanıcılarını, Snake'in en yeni görevinde görmek için heyecanlanıyoruz; Metal Gear Solid serisi oyuncuları sürekli olarak şaşırtmaya devam edecek."

  Tıkla indir

   Forum Saati Paz Mart 18, 2018 7:53 am